Stojan s doskami JOSEPH JOSEPH FolioSteel, nerez

Stojan s doskami JOSEPH JOSEPH FolioSteel, nerez

Joseph Joseph


118,91 €


K tomuto produktu máte dopravu zadarmo!

Na našom sklade. U vás može byť o 3 dni (pondelok 17.6.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Sada štyroch dosiek v luxusnom kovovom stojane JOSEPH JOSEPH FolioSteel. Dosky sú určené pre hygienicky oddelené krájanie potravín. Vybratie dosiek zo stojanu uľahčujú nerezové držadlá. Každé doštička má protišmykovú úpravu a zvýšený okraj proti stekaniu. Vďaka oddelenému umiestneniu a cirkulácii vzduchu dosky v stojane Folio ľahko schnú. Stojany FolioSteel sú dodávané s povrchovou úpravu matná nerezová, Carbon Black a Rose gold.

Dosky je možné umývať v umývačke, stojan sa čistí navlhčenou handričkou.

POUŽITIE PLASTOVÝCH dosiek:

Rovnako ako drevené dosky používame aj plastové krájacie dosky preto, aby sme si krájaním nepoškodzovali pracovnú dosku.

Výhodou plastových dosiek je ich odolnosť a minimálne nároky na údržbu. Drevené doštičky možno len opatrne oplachovať, nepatria do umývačky, povrch vyžaduje pravidelné olejovanie, zvýšená opatrnosť je nutná aj pri ich sušení. S plastovými doskami nič podobné neriešite. Môžete ich ľubovoľne namáčať, umývať spolu s riadom ručne aj v umývačke riadu, povrch sa nemusí nijako ošetrovať. Hoci je povrch plastových dosiek veľmi odolný a možno ho dôkladne čistiť, odporúčame mať v domácnosti viac dosiek pre oddelené krájanie zeleniny, surového mäsa, varených pokrmov a pečiva.

Ďalšie informácie

Kód tovaru 60170
Rozmer 26,3 x 35,6 x 7,2 cm
Materiál nerez, plast
Farba strieborná