Doprava

Uvedené ceny dopravy platia len pri doručení v rámci Slovenskej republiky (v prípade záujmu odoslania objednávky do zahraničia nás najskôr kontaktujte mailom na ahoj@peknuo.sk).

Ceny hrubo vyznačené platia pre platbu vopred (Internet Banking, Prevod na účet, Platba kartou online), pri platbe na dobierku je k cene pripočítaná suma 0.95 EUR.

Do 50 EUR Od 50 EUR
DPD kuriér  3,90 € zdarma
Slovenská pošta - expres balík na poštu    2,90 € zdarma
Slovenská pošta - expres balík do ruky  3,20 € zdarma
Zásielkovňa 1,90 € zdarma
Osobný odber v Púchove zdarma zdarma

Slovenská pošta

V rámci zásielok posielaných Slovenskou poštou si môžete vybrať z týchto možností:

- Expres balík na poštu - zásielka nebude doručená priamo na Vašu adresu, ale bude doručená na poštu v mieste Vášho bydliska, tam bude zásielka uložená, po kým si ju nevyzdvihnete. V deň uloženia zásielky Vám príde sms alebo e-mail s podacím číslom zásielky, spolu s informáciami, kedy si zásielku môžete vyzdvihnúť. Expres balík je podľa poštových podmienok doručovaný už na druhý pracovný deň od nášho expedovania. Zásielka bude na pošte uložená 18 kalendárnych dní. Povinnosťou zákazníka je si počas tejto doby zásielku prevziať.

- Expres balík do ruky - zásielka bude doručená poštovým kuriérom priamo na adresu, ktorú uvediete ako dodaciu adresu v objednávke. Doručovanie zásielok kuriérom prebieha najmä v doobedňajších hodinách, preto odporúčame zadať adresu, kde sa nachádzate práve v týchto hodinách, napr. Vášho pracoviska. V deň doručovania Vám príde informačná sms aj s kontaktom na kuriéra. Expres balík je podľa poštových podmienok doručovaný už na druhý pracovný deň od nášho expedovania.

Kuriér DPD

Zásielka je doručená hneď na ďalší pracovný deň od nášho expedovania.

Kuriér Vás bude pred doručením telefonicky kontaktovať, balík je poistený. Zásielku si môžete nechať doručiť aj do práce. Pri platbe na dobierku, zaplatíte priamo kuriérovi – v hotovosti alebo po novom je možná už aj platba platobnou kartou. Služby kuriéra odporúčame využiť pri doručovaní do väčších miest, kde Slovenská pošta nebýva podľa našich skúseností najspoľahlivejšia. 

Zásielkovňa

 Pokiaľ máte v blízkosti výdajné miesto Zásielkovne, môžete si vybrať túto možnosť. 

My zásielku pripravíme, odošleme cez zásielkovňu , ktorá Vám následne pošle číslo balíka na sledovanie a taktiež Vás bude informovať, keď zásielka dorazí na výdajné miesto, ktoré ste si vybrali a môžete si ju ísť vyzdvihnúť ( príde Vám sms a mail s heslom). Zásielku si od tejto chvíle môžete vyzdvihnúť do 7 dní. Zásielku nemusíte prevziať osobne, môžete poslať aj niekoho z rodiny atď., nakoľko nemusíte ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. V prípade, že potrebujete prísť neskôr ako do 7 dní, môžete zásielkovni poslať spätnú sms a úložná doba balíka bude predĺžená o 21 dní.

Zásielka zvykne byť na výdajnom mieste už na ďalší pracovný deň od nášho odoslania, najneskôr potom do 2 prac. dní.

Výdajné miesto si vyberáte priamo v objednávkovom procese po zakliknutí možnosti dopravy Zásielkovňa. Všetky pobočky zásielkovne nájdete na tejto stránke: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Osobný odber

Nakoľko sme internetový obchod nemáme typickú predajňu. Aj u nás si však môžete doplnky objednať online a prísť si ich vyzdvihnúť osobne. My Vám objednávku pripravíme a následne Vás budeme informovať, že je už pripravená na odber. Doplnky si potom môžete prevziať v našej kancelárii v Púchove na adrese:

SEBA.SK, s.r.o., J.Kráľa 1269/44 (budova tlačiarne ASSA), 020 01 Púchov

Platiť sa dá u nás len v hotovosti.