Stojan na dáždniky YAMAZAKI Brick, široký/biely

Stojan na dáždniky YAMAZAKI Brick, široký/biely

YAMAZAKI


80,68 €


K tomuto produktu máte dopravu zadarmo!

U vás može byť o 11 dní (streda 24.7.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Elegantný a precízne remeselne spracovaný stojan na dáždniky z lakovaného kovu od japonskej spoločnosti YAMAZAKI. Vďaka inovatívnemu a opticky priedušnému dizajnu v tvare murovanej tehlovej steny určite zapadne do akejkoľvek predsiene a stane sa nie len jej praktickým, ale aj krásnym doplnkom.

Avšak nie len dizajn a remeselné spracovanie zaručujúce dlhú životnosť, sú výhodami tohto stojana. Ponúka totiž dostatok priestoru aj pre potreby väčšej rodiny, kde je dáždnikov v prípade zlého počasia prirodzene vždy o niečo viac. Dômyselnosť návrhu tkvie v tom, že aj pri zachovanej objemovej veľkorysosti, vášho životného priestoru, v často úzkej vstupnej chodbe či predsieni, veľa nezaberie. Dôvodom je hĺbka iba 10 centimetrov, čiže pri pozdĺžnom postavení, napríklad pri stene, je naozaj len príjemným bytovým doplnkom, ktorý teší oko a slúži, ale nezavadzia.

V spoločnosti YAMAZAKI myslia pri navrhovaní vždy tak na dizajn, dlhú životnosť ale aj praktické stránky života, ktoré má výrobok napĺňať, čo tento elegantný stojan na dáždniky len potvrdzuje.

Rozmery: 30 x 10 x 43 cm.

Dodávaný v bielej a čiernej farbe. 

Ďalšie informácie

Kód tovaru 02360
Materiál lakovaný kov
Dizajn tehlová stena
Farba biela
Rozmer 30 x 10 x 43 cm.