Krájacie dosky JOSEPH JOSEPH Pop Editions Sky, 3ks

Krájacie dosky JOSEPH JOSEPH Pop Editions Sky, 3ks

Joseph Joseph


19,85 €


U vás može byť o 12 dní (utorok 7.6.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Sada 3 plastových dosiek na krájanie JOSEPH JOSEPH Pop na oddelené krájanie zeleniny, mäsa a varených potravín. Otvor je tvarovaný ako klip umožňujúci spojenie podložiek k sebe.

POUŽITIE PLASTOVÝCH DOŠTIČIEK:
Rovnako ako dosky drevené, užívame aj plastové dosky na krájanie preto, aby sme si krájaním nepoškodzovali pracovnú dosku. Aj vtedy, ak sú pekné ako výrobky JOSEPH JOSEPH, budú v priebehu použitia na ich povrchu pribúdať zárezy. Podložky z tvrdých materiálov, na ktorých nezostávajú po krájaní stopy (sklo, kameň), nie sú plnohodnotnými krájacími doskami – nože sa pravidelným krájaním na tvrdom povrchu tupia (multifunkčné sklenené podložky odporúčame užívať len na občasné krájanie – napr. pri servírovaní syrov, u a pod.)
Výhodou plastových dosiek je ich odolnosť a minimálne nároky na údržbu. Drevené dosky je možné len opatrne oplachovať, nepatria do umývačky, povrch vyžaduje pravidelné olejovanie, zvýšená opatrnosť je nutná aj pri ich sušení... S plastovou doskou nič podobné neriešite. Môžete ich ľubovoľne namáčať, umývať spolu s riadom ručne aj v umývačke riadu, povrch sa nemusí nijako ošetrovať. Napriek tomu, že je povrch plastových dosiek veľmi odolný a je možné ho dôkladne čistiť, odporúčame mať v domácnosti viac dosiek na oddelené krájanie zeleniny, surového mäsa, varených pokrmov a pečiva.

Ďalšie informácie

Kód tovaru 981002
Rozmer 34 x 24 cm
Farba modrá
Materiál plast