Krájacia doska JOSEPH JOSEPH Cut&Carve Editions Sky

Krájacia doska JOSEPH JOSEPH Cut&Carve Editions Sky

Joseph Joseph


33,77 €


U vás može byť o 12 dní (utorok 7.6.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Na šikmom povrchu dvojstrannej multifunkčnej dosky JOSEPH JOSEPH Cut&Carve je tekutina zavádzaná k odtokovej hrane. Doštička je z jednej strany opatrená protišmykovými ihlanovitými výstupkami pre ľahšie krájanie mäsa, zo strany druhej je hladká. Na okrajoch dosky sú protisklzové hrany zabraňujúce pohybu dosky na pracovnej ploche.

Veľkosť: 37,5 x 29,5 x 2,5 cm.
Doštička je vyrobená z polypropylénu a je možné ju umývať v umývačke. Pre značku JOSEPH JOSEPH navrhol John Brauer.

POUŽITIE PLASTOVÝCH DOŠTIČIEK:
Rovnako ako dosky drevené, užívame aj plastové dosky na krájanie preto, aby sme si krájaním nepoškodzovali pracovnú dosku. Aj vtedy, ak sú pekné ako výrobky JOSEPH JOSEPH, budú v priebehu použitia na ich povrchu pribúdať zárezy. Podložky z tvrdých materiálov, na ktorých nezostávajú po krájaní stopy (sklo, kameň), nie sú plnohodnotnými krájacími doskami – nože sa pravidelným krájaním na tvrdom povrchu tupia (multifunkčné sklenené podložky odporúčame užívať len na občasné krájanie – napr. pri servírovaní syrov, u a pod.)
Výhodou plastových dosiek je ich odolnosť a minimálne nároky na údržbu. Drevené dosky je možné len opatrne oplachovať, nepatria do umývačky, povrch vyžaduje pravidelné olejovanie, zvýšená opatrnosť je nutná aj pri ich sušení... S plastovou doskou nič podobné neriešite. Môžete ich ľubovoľne namáčať, umývať spolu s riadom ručne aj v umývačke riadu, povrch sa nemusí nijako ošetrovať. Napriek tomu, že je povrch plastových dosiek veľmi odolný a možno ho dôkladne čistiť, odporúčame mať v domácnosti viac dosiek na oddelené krájanie zeleniny, surového mäsa a varených pokrmov.

Ďalšie informácie

Kód tovaru 981001
Rozmer 37,5 x 29,5 x 2,5 cm
Farba modrá
Materiál plast