Binchotanová tyčinka Black-Blum Eau Good

Binchotanová tyčinka Black-Blum Eau Good

Black - BlumĽutujeme, tovar je momentálne nedostupný

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Náhradná tyčinka do filtračnej fľaše Eau Good. Dodávaná tyčinka Binchotan je už umytá a pripravená k použitiu. Binchotan nikdy nečistite saponátom a mydlom. Nepoužívajte ho v ochutených nápojoch a džúsoch iba v pitnej kohútikovej vode. Ak budete čistiť fľašu, binchotan vždy vyberte. Vriaca voda z Binchotanu odstraňuje absorbované nečistoty. Prípadné drobné úlomky a čiastočky dreveného uhlia plávajúceho vo vode môžete bez obáv vypiť.

Dodávaná tyčinka Binchotan je vybrúsená do pevnej dĺžky a tvaru – umožňujúce stabilné usadenie vo fľaši Eau Good. Môžete ju ale použiť s akoukoľvek fľašou, karafou alebo džbánom. Cez noc ju nechajte pôsobiť v bežnej kohútikovej vode a ráno ochutnajte.

POZOR – používajte len na pitnú kohútikovú vodu!

Ak používate Binchotan s fľašou Eau Good a plníte ju 1x denne, vydrží účinok aktívneho uhlia po dobu 3 mesiacov. Následne sa musí 10 minút povariť a potom nechať na slnku vyschnúť. Životnosť tak predĺžite o ďalšie 3 mesiace. Po 6-mesačnom používaní vo funkcii vodného filtra môžete Binchotan rozlámať do zeminy k izbovým rastlinám (doplní živiny). Porézny povrch aj po 6 mesiacoch funguje ako deodorant – môžete použiť do pelechu k mačke, do koša na bielizeň či do topánok. Pri umiestnení uhlia do skrine bude absorbovať vzdušnú vlhkosť.

Ďalšie informácie

Kód tovaru EGS001
Kolekcia Eau Good