BytoveDoplnky.sk sa zmenili na PEKNUO

V novembri 2017 prišlo k zmene. Pôvodný názov BytoveDoplnky.sk, ako ste ho poznali niekoľko rokov, sa zmenil na  PEKNUO.

Bytové doplnky sa menia na PEKNUO

Prečo sa meno zmenilo? 

Dôvodov na zmenu sme mali viacero a tým prvým sú problémy s doménou. Síce obsahovala slovo "bytové doplnky", my sme ale zameraní aj na kuchynské doplnky, doplnky do záhrady či osobné doplnky. Jednoducho ponúkať tieto pekné dizajnové vecičky len na doméne s názvom bytovedoplnky.sk s nám už zdalo nevhodné.  

Druhým a hlavným dôvodom je rozširovanie obchodu do zahraničia. Keď sme chceli vo všetkých krajinách kde pôsobíme (a kde ešte plánujeme pôsobiť) používať rovnaký názov, rozhodli sme sa pre nové, originálne meno.

Prečo peknuo.sk?

Tak ako to už v živote býva všetko musí napredovať alebo pomaly skončiť. Preto sme sa rozhodli posunúť našu stránku bytovedoplnky.sk ďalej, vytvoriť značku, značku PEKNUO. 

Dať na starú vec novú nálepku nestačí preto posúvame ďalej aj naše služby, väčší výber produktov, rýchlejšie dodanie, 100 dní na vrátenie nákupu, ešte lepší zákaznícky servis. Na peknuo.sk nájdete väčšiu ponuku kuchynských doplnkov, dizajnových vecičiek do obývačky, kúpeľne, spálne ale aj na WC. 

Nové značky, nové trendové veci, ale hlavne kúsky, ktoré budú vyzerať dobre aj po rokoch, čo sa hodí, pretože v peknuo.sk dúfame, že vám budú roky slúžiť. 

Čo sa zmenilo:

- adresa internetového obchodu:  PEKNUO.sk

- adresa Facebook stránky:  fb.com/peknuo.sk

- e-mail: ahoj@peknuo.sk

Čo zostáva nezmenené:

- vaše prihlasovacie údaje, vaše účty

- sortiment, ceny, spôsoby dopravy

- história vašich objednávok, neuplatnené zľavové kódy

- zamestnanci, majiteľ

Nech sa páči, pozrite si nové stránky