Termohrnček STANLEY Classic series NEVERLEAK 350 ml modrá

Termohrnček STANLEY Classic series NEVERLEAK 350 ml modrá

Stanley


29,68 €


Na našom sklade. U vás može byť o 4 dni (pondelok 29.7.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Termohrnček STANLEY® NEVERLEAK disponuje unikátnym systémom uzatvárania s rotačnou technológiou, vzhľadom na to sa nemusíte báť, že dôjde k uvoľneniu uzáveru a obsah sa dostane von. Či už budete na cestách, v práci, prípadne v prírode, tekutina v termohrnčeku STANLEY® zostane. Žiadny špinavý ruksak, pokvapkaná košeľa či obliata sedačka. Jednoducho 100% tesnenie v každej situácii. Jedným dychom však treba zdôrazniť, že jeho unikátna technológia nebráni tomu, aby sa viečko ľahko a jednoducho rozobralo, pre prípad jeho čistenia a umývanie, napríklad aj v umývačke. Navyše termohrnček je veľmi ľahký, skladný a pasuje do väčšiny automobilových držiakov. Ba čo viac, váš nápoj udrží horúci alebo naopak studený niekoľko hodín.

Kľúčové vlastnosti:

 • nerezová, potravinárska a plne recyklovateľná oceľ 18/8
 • dvojitá stena s vákuovou izoláciou
 • 100% tesniace so zárukou proti vytečeniu
 • 3 pozície viečka (uzavreté, otvorené, čistenie)
 • viečko je veľmi tenké a zaberie veľmi málo miesta z celkovej veľkosti hrnčeka
 • viečko bez BPA
 • hmotnosť 270 g
 • vhodné pre umývanie v umývačke
 • priemer 68 mm
 • výška 194 mm
 • výdrž - horúce 5 hodín, studené 6 hodín, ľadová triešť 26 hodín
 • STANLEY záruka 25 rokov bez kompromisov na funkčnosť

Postup na rozobratie viečka pre lepšie vyčistenie:

Prvý pokus môže byť trochu krkolomný, ale po 2-3 troch čisteniach zistíte, že to nie je nič zložité a všetko do seba perfektne zapadá. Viečko má tri polohy. Pre orientáciu, pohľad zhora je pitný otvor dole, tj. ako pri pití.

Zatvorené (poloha úplne vľavo - pohľad zhora)

Otvorené pre pitie (poloha uprostred- pohľad zhora)

Servis - umývanie (poloha úplne vpravo - pohľad zhora)

V servisnej polohe ide viečko rozobrať na "prvočinitele" pre jednoduchú údržbu a čistenie. Viečko má 3 komponenty: A vonkajšie otočný uzáver + B skrutkovacie časť so závitom na hrnček + C vnútorná časť s "uškom" Otočte vonkajšie otočný uzáver A do servisnej polohy, tj. pri pohľade zhora proti smeru hodinových ručičiek otočte celé viečko vnútornou časťou smerom k sebe vnútornou časťou C otočte za "pútko" proti smeru hodinových ručičiek, až budete počuť jemné cvaknutie zľahka vyberte vnútornú časť C, oddeľte od seba ďalšie dva diely (A + B) vonkajšiu A a skrutkovaciu časť B prostým ľahkým ťahom odo seba . Montáž späť je podobná: vonkajšie a skrutkovacie časti do seba vložte tak, aby bola krycia časť úplne vpravo a vonkajšia časť dosadla na skrutkovacie. Inak to ani nejde. Pootočte vnútornou časťou k sebe a nasaďte vnútornú časť na svoje miesto tak, aby väčšie gumové tesnenie dosadlo na miesto otvoru, cez ktorý sa pije a jemným pohybom otočte za uško v smere hodinových ručičiek až opäť začujete jemné cvaknutie. Vonkajšiu časť dajte zo servisnej polohy (úplne vpravo) do požadovanej polohy - uzavreté (úplne vľavo) alebo pre pitie (stred).

Ďalšie informácie

Kód tovaru 10-09855-009
Materiál nerez
Farba modrá