Termohrnček STANLEY AeroLight Transit 350 ml Royal blue metallic

Termohrnček STANLEY AeroLight Transit 350 ml Royal blue metallic

Stanley


36,00 €


U vás može byť o 11 dní (pondelok 1.7.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Ľahký, skladný, atraktívny. To všetko spĺňa termohrnček AeroLight od STANLEY 1913.

Rad produktov STANLEY Transit, s technológiou AeroLightTM je navrhnutý tak, aby bol ľahký, nepriepustný a vhodný na cesty aj pre každodenné dochádzanie do školy alebo do práce. Termohrnčeky z radu Transit sú o 33% ľahšie ako štandardné termohrnčeky STANLEY z nerezovej ocele. Rad transit je vyrobený technológiou STANLEY AeroLightTM, ktorá sa skladá z dvojitej vákuovej izolácie z valcovanej ocele, vďaka ktorej bolo dosiahnuté zásadné zníženie hmotnosti - bez toho, aby bola ohrozená schopnosť termohrnčeka udržať obsah v požadovanej teplote, horúcej alebo studenej, alebo by bola akokoľvek obmedzená fyzická životnosť termohrnčeka. Tieto plne nepriepustné a 100% tesniace termohrnčeky ponúkajú minimalistický dizajn, nízkoprofilové viečko, sú kompaktné a ľahko sa prenášajú. Pohodlne sa zmestia aj do držiakov nápojov v aute.

Tento nízkoprofilový termohrnček je o tretinu ľahší ako naše štandardné termohrnčeky podobných objemov z nerezovej ocele. Tajomstvo spočíva v technológii STANLEY AeroLight™ featherweight, ktorá však neznižuje odolnosť ani tepelný výkon. Obsah zostane studený alebo horúci od chvíle, keď opustíte domov, až do doby, keď skončíte svoje putovanie za dobrodružstvom alebo váš príchod do práce. Viečko s priechodom na pitie sa pevne uzavrie na nepriepustné a plne tesniace prenášanie v taške alebo batohu.

  • prirodzene bez BPA
  • dvojitá stena s vákuovou izoláciou AeroLight™
  • netečie v akejkoľvek polohe
  • 100% tesniaca
  • patentné tesniace viečko s náustkom
  • kompatibilný s držiakmi nápojov do auta (priemer základne: 7 cm)
  • je možné umývať v umývačke riadu
  • výška hrany hrnčeka po odskrutkovaní viečka 145 mm
  • vyrobené z 18/8 nerezovej potravinárskej ocele
  • záruka STANLEY 25 rokov


Pred použitím vypláchnite termohrnček teplou vodou. Naplnenie termohrnčeka tekutinou s teplotou vyššou ako 95°C môže zvýšiť tlak v hrnčeku v čase a spôsobiť vystreknutie extrémne horúceho obsahu pri jeho následnom otvorení. Plňte po okraj tak, aby nedošlo pri uzatváraní k pretečeniu, ktoré by mohlo spôsobiť znečistenie okolia alebo prípadne aj popálenie. Nikdy nevkladajte termohrnček do mikrovlnnej rúry, rúry, na platňu alebo na priamy oheň. Vždy starostlivo utiahnite viečko, po uzavretí otvorte a znovu uzavrite patentný uzáver, kvôli uvoľneniu tlaku. Patentný uzáver otvárajte vždy v zvislej polohe. Pri údržbe a používaní sa riaďte piktogramami originálneho návodu. Termohrnčeky s horúcim obsahom držte mimo dosahu detí. Neplňte karbonizovaným alebo fermentovaným obsahom. Termohrnčeky nie sú vhodné na uchovávanie mlieka a dojčenskej stravy z dôvodu možného množenia baktérií pri poklese teploty obsahu pod 60°C. Termohrnčeky je možné umývať v neprofesionálnej umývačke bez prísad chlóru a brómu, kedy časom môže dôjsť ku kozmetickým zmenám, ktoré nemajú vplyv na funkciu a nie sú dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte na čistenie abrazívne prípravky. Pre dôkladnejšie čistenie vnútornej časti, odstránenie zápachu a škvŕn, môžete použiť jedlú sódu rozpustenú v teplej vode alebo bežné tablety na čistenie zubných protéz.

Ďalšie informácie

Kód tovaru 10-10788-074
Objem 350 ml
Hmotnosť 350 g
Výška 163 mm
Priemer 69 mm
Farba modrá