Filtračná fľaša s binchotanom BLACK-BLUM Eau Good Glass, 600ml, s oranžovou značkou

Filtračná fľaša s binchotanom BLACK-BLUM Eau Good Glass, 600ml, s oranžovou značkou

Black - Blum


35,40 €


U vás može byť o 8 dní (štvrtok 30.11.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Môže vetvička dreveného uhlia čistiť vodu?Áno a nielen to.

Japonci už po stáročia užívajú drevené uhlie zvané Binchotan, ktoré je známe svojou schopnosťou mäkčiť vodu, pridávať prospešné minerály a absorbovať nežiadúce chute a pachy (napríklad chlór).

Dodávaná tyčinka Binchotan je vybrúsená do pevnej dĺžky a tvaru umožňujúceho stabilné usadenie v plastovej fľaši EAU GOOD. Môžete ju ale použiť s akoukoľvek fľašou, karafou alebo džbánikom. Cez noc nechajte pôsobiť v bežnej kohútikovej vode a ráno ochutnajte.

POZOR - používajte iba pitnú kohútikovú vodu!

Ak používate Binchotan s fľašou EAU GOOD a plníte ju raz denne, vydrží účinok aktívneho uhlia po dobu 3 mesiacov. Následne sa musí 10 minút povariť a potom nechať na slnku vyschnúť. Životnosť filtra tak predĺžite o ďalšie 3 mesiace. Po 6-tich mesiacoch použitia vo funkcii vodného filtra môžete Binchotan rozlámať do zeminy k izbovým rastlinám (doplní živiny). Porézny povrch aj po šiestich mesiacoch funguje ako dezodorant - použitým binchotanom môžete odstraňovať zápach v podstielke pre mačky, v koši na bielizeň, nádobe na plienky alebo v topánkach. Ak umiestnite Binchotan do skrine, bude absorbovať vzdušnú vlhkosť.

Dodávaný Binchotan je už umytý a pripravený na použitie. Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom. Ak budete čistiť fľašu EAU GOOD, Binchotan vždy vyberte. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť (tablety aktívneho uhlia sú predpisované na liečbu hnačiek, trávenie a nadúvanie). Fľašu EAU GOOD umývajte len ručne.

Ďalšie informácie

Kód tovaru 1660135
Farba oranžová
Materiál sklo